здоров'я

Практики

У державній лікарні Івано-Франківська запустили в роботу сучасний мамограф

Прикарпатський клінічний онкоцентр Івано-Франківської обласної ради отримав сучасне мамографічне обладнання від компанії Avon. Комплекс передано в рамках благодійної програми «Місія проти раку молочної залози». Завдяки цій ініціативі з травня 2022 року пройшли обстеження понад 2000 жінок.

 

Злата Огнєвіч стала амбасадоркою благодійної програми Avon «Місія проти раку молочної залози»

Напередодні Всесвітнього дня боротьби проти раку, що його відзначають 4 лютого, косметичний бренд Avon представив українську співачку Злату Огнєвіч новою амбасадоркою благодійної програми «Місія проти раку молочної залози». Компанія опікується цією проблемою і розвиває програму в Україні вже понад 20 років.

 

Avon проти стереотипів: Всеукраїнське дослідження жінок

Українки мало не з дитинства стикаються з гендерними стереотипами. Хтось з ними погоджується і проносить крізь усе своє життя, хтось протистоїть і намагається довести суспільству їх хибність. Для одних це стає шаленим поштовхом, щоб рухатися уперед, а для інших нездоланною перешкодою для досягнення мети. Згідно всеукраїнського дослідження жінок, яке вдруге ініціює Avon, 85% українок стикалися з гендерними стереотипами у 2021 році, а це +6% у порівнянні з минулим роком.

 

Глобальна стратегія сталого розвитку Mary Kay

ЗБАГАЧЕННЯ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ ЗАРАДИ СТАБІЛЬНОГО ЗАВТРА

Крим: Виставка "Шлях додому" подорожує музеями України

У Міському виставковому залі Криворізької міської ради відбудеться відкриття виставки «Шлях додому» мисткині Лери Літвінової

Відповідальне батьківство

1 червня, у день захисту дітей, ми хочемо підняти тему відповідального ставлення до батьківства, в тому числі  - донести інформацію про важливість проходження генетичних скринінгів на носійство прихованих мутацій під час планування вагітності та прийняття обґрунтованого рішення про народження дитини.

 

 

Иммунитет и детокс

Вопрос иммунитета сейчас стоит очень остро. Потому что именно он объясняет то, почему одни люди часто болеют, а другие не имеют проблем со здоровьем. 

50 привычек стройных женщин

Каждая женщина мечтает скинуть хоть несколько килограммов, чтобы быть стройнее, но это не так просто, как может показаться на первый взгляд. Ведь быть стройной — это не подвиг, не триумф силы воли и не подарок судьбы. Это тяжелая каждодневная работа над собой и своими привычками.

С каблуками шутки плохи!

Все представительницы прекрасного пола рано или поздно мечтают пощеголять в красивых новых туфлях на шпильке. Однако не всегда то, что человеку нравится, для него полезно. В том числе и высокие каблуки.

ОПАСНЫЙ ВОЗРАСТ

«Свет мой, зеркальце, скажи, я ль на свете всех милее, всех румяней и белее? – Ну… ты – самая духовно богатая». Если вы в свои «за... » плюс иронично улыбаетесь этой шутке, страх старения вас, видимо, не коснулся.

РУЧНАЯ ЛЕПКА

Порой спасительное утверждение «мужчины прежде всего оценивают в женщинах бедра и грудь» не работает. Потому что есть у нас такие вредные части тела, а особенно – части частей тела, которые могут испортить настроение даже самой уверенной в себе. Вот взять трицепс – не мышца, а проклятье какое-то. Неважно, сколько ты весишь, будь хоть юной стройняшкой, но если трицепс не в тонусе, открытые топы и платья носить уже нерадостно. И что прикажете делать?

10 вопросов о приеме лекарств

Казалось бы, что может быть проще: проглотил таблетку, запил водой ипошел по делам? Однако правильный прием лекарств – это целая наука, и от того, разбирается в ней человек или нет, зависит – поможет ему лекарство или, наоборот, навредит.

краса

Найчарівніша й найпривабливіша

Чарівна власниця одеського салону краси й здравниці преміум-класу Yulia Nikulina Beauty & Medical Юлія Нікуліна – успішна бізнес-лед...

Oriana - нові ласощі від Parfums de Marly

Хмара радості. Ніжний і повітряний аромат, що нагадує серпанкову сукню. Ностальгічне задоволення.  

Світло серед тьми! Краса серед війни!

21.10.2022 у вишуканому ресторані Беlkin, що гостинно відчинив свої двері, стартував благодійний проект “Світло серед тьми….Краса сере...

Мода

Український старт-ап Сергія Анциферова, який допомагає вирішити проблему алопеції

Алопеція – це захворювання, яке призводить до надмірного випадання волосся та утворення ділянок облисіння на голові та інших частинах тіла. В...

Мы нужны нашим мужчинам, на них большая ответственность!

Ольга Бурцева — украинка, хранительница семейного очага и бизнес-леди, одна из лучезарных, добрых, сильных и благородных жителей Украины. Ост...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

Про нас

Вітаємо на сторінці нашого порталу – нового проекту команди «Жіночий» Журнал для тих, хто хоче жити щасливо». Ми говоримо про все, що цікавить сучасну жінку. У чому причини наших успіхів та невдач? Як налагодити особисте життя та знайти справжнє кохання? З чого починали зірки свій шлях до успіху та слави? Як розкрити свою сексуальність? Що модно цього сезону? Як чудово виглядати і чудово почуватися, незважаючи на стреси, втому і хронічний дефіцит часу? Розібратися у цих питаннях на сторінках порталу нам допоможуть експерти – провідні фахівці у галузі психології, дизайну, медицини, косметології. Наш сайт – для тих, хто відкритий новому і хоче жити яскравим, насиченим, усвідомленим та – головне – щасливим життям.