ВОНА

Вона – спокушає, дивує, захоплює…

Вона – ніжна, чуттєва, вільна…

Вона – сильна, але така тендітна…

Вона – українка.

 

11 жовтня 2018 року parfum büro (Київ) та парфумерний дім Jeroboam (Париж) презентували новий нішовий аромат ВОНА.  Це перший в світі аромат створений ПРО і ДЛЯ українки, який передає її суть і гармонію через парфумерні складові.

Хронологія проекту: 
 
за 3 роки до 
У дружній розмові Дмитра Слєсарєва (засновника parfum büro) і Франсуа Ена (François Henin, криейтора Jeroboam) виникає ідея колаборації. Вони розмірковують, чи можливо створити аромат суто для українки.
 
за 1,5 роки до 
Ольфакторний експеримент офіційно розпочинається.  
Для створення аромату і розуміння суті українки команда творців проводить грандіозну роботу: розробляє інтерактивну виставку-дослідження, присвячену ролі українки у мистецтві; проводить опитування чоловіків і жінок різного віку, професій, переконань і прагнень. Всі одержані результати передаються французьким парфумерам Jeroboam для створення аромату. 
 
за пів року до 
Команда Jeroboam знайомить з трьома першими версіями аромату. Але на думку команди parfum büro, вони не відображають настрою та глибини української душі, котрі вони прагнули відтворити в ароматі.
 
за 5 місяців до  
На допомогу залучають сім видатних жінок - друзів parfum büro. Їх просять взяти участь у проекті та в процесі дискусії донести до Франсуа Ена єство українки. 
1. Олена Буреніна – дизайнер одягу, чий бренд стійко асоціюється з сучасним мистецтвом; 
2. Інна Капінос – акторка театру та кіно, заслужена артистка України;
3. Ірина Карпова - творець нового напряму в сучасному ювелірному мистецтві «Романтичний Авангард», повний Кавалер Орденів Міжнародного Меморіального Фонду імені Карла Фаберже
4. Ольга Лукачева - відома джазова співачка, солістка групи MARU;
5. Владислава Магалецька (экс Рутицька) - член Національної ради реформ, віце-президент SigmaBleyzer і AgroGeneration;
6. Катерина Тейлор – арт-експерт, мистецтвознавець і куратор галерейного простору;
7. Тетяна Соловей - оглядач відділу моди і ювелірних прикрас Vogue Україна
 
за 4 місяці до 
Парфумери Jeroboam розпочинають новий етап розробки аромату.
 
11 жовтня 2018, parfum büro (Київ)
Презентація ВОНА - першого аромату створеного ДЛЯ і ПРО українку.
 
 
Дмитрій Слєсарєв, засновник parfum büro:
«Зараз для мене всі слова про аромат, його піраміду, ноти верху чи бази є зайвими. Він настільки індивідуально розкривається на кожному, що я не втомлююсь дивуватися. Для когось це легкість на початку і глибокі, сильні ноти після розкриття. Для інших – це ефект вибуху одразу і повного заспокоєння з часом… Ми одержали справді дивовижний ефект. На стільки ж дивовижній, як українка. 
Думаю, це добре, що ми пройшли шлях помилок, це дало нам справжнє глибинне розуміння. Спочатку ми йшли по шляху «фізики», тобто опитували, підраховували, механічно брали за основу начебто віками закладені в нас речі. Але потрібно було більше…І тоді ми увімкнули «лірику». Запросили сім видатних жінок - друзів parfum büro і спробували пірнути у глибини української суті. 
І в нас вийшло…»
 
Франсуа Ена, криейтор Jeroboam
«Це було складно. Ви, українці, а особливо українки, справді трохи божевільні! Вловити цей момент, передати цю різноплановість… Як? 
Я пам’ятаю, коли приїхав на зустріч з українськими дівчатами до parfum büro. Перед цим ми гуляли по квітучому  ботанічному саду і я відчув аромат магнолії. Він наче слабкий, ніжний, але раптово така сила за ним стоїть… Це стало поштовхом. Мені здалось, що саме в цей момент у мене промайнуло розуміння суті українки… В такому настрої ми відправилися спілкуватися з героїнями. І вони кристалізували моє відчуття, дали «ґрунт під ногами».
Як я оцінюю результат? В мене є метафора. Якщо ви спитаєте тих, хто був у Парижі про їх враження від Ейфелевої вежі, то отримаєте дуже різні відповіді. Хоча всі вони дивились на один і той самий об’єкт. Але вони дивились під різними кутами, в різному настрої, осінню чи літом, ввечері чи зранку… 
Так і ВОНА. Ніхто інший не може дати однозначну характеристику чи описати аромат кількома словами. Це можете зробити лише ВИ. Особисто. Після нанесення на СВОЮ шкіру. Зробіть це!» 
 
***********************************************************************
Створення аромату ВОНА – було творчим процесом для всіх учасників. Розробки, дискусії, креатив … Весь час parfum büro production вів відео запис створення, в тому числі у свята святих – творчій лабораторії парфумера. В результаті, в день презентації аромату, відбувся допрем’єрний  показ фільму ВОНА – в якому показано всю складність та цікавість створення нішового аромату. 
Представлення фільму широкому загалу відбудеться найближчим часом, а поки що доступні його певні частини: 
 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ АРОМАТУ ВОНА // 11 жовтня 2018

 

Криєйтори, Дмитро Слєсарєв і Франсуа Ена, вирішили не лише створити аромат для українки, але й провести перше знайомство з ним у суто чоловічому стилі. Відкриття аромату було ознаменовано гусарським вчинком – сабражем 3-х літрових пляшок ігристого, назва яких співпадає з назвою парфумерного дому Jeroboam.

Одразу після цього, гості знайомились з ароматом ВОНА.

Одержання ольфакторних вражень продовжилось під виступ гурту MARU, давніх друзів parfum büro. До того ж, солістка групи, Ольга Лукачева, була одною з учасниць проекту по створенню аромату.

В цей же вечір, в 32JazzClub відбувся  допрем’єрний  показ фільму ВОНА.

 

 

З 12 жовтня аромат ВОНА ексклюзивно представлено в Україні та в бутіках Франсуа Ена (Jovoy - Париж, Лондон, Дубаї, Доха), а через кілька місяців ВОНА буде представлено у парфумерних бутіках по всьому світу.

Запрошуємо до знайомства з ароматом ВОНА

м. Київ, вул. Кожум’яцька, 18

11:00 – 20:00

 

parfum büro

http://parfumburo.ua

www.facebook.com/parfumburo

 

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Коллекция Politesse от Serge Lutens

 

11 декабря Бомонд презентовал в ЦУМе новую коллекцию ароматов Politesse от Serge Lutens.

Красота

Здоровая красота

Знакомьтесь: наша девушка с обложки – Элина Манжалий, врач, кандидат медицинских наук и просто красавица.

ЗЛАТА ОГНЕВИЧ СТАЛА ЛИЦОМ НОВОЙ ЛИНЕЙКИ NATURALLY™ ОТ MARY KAY

Украинская певица стала лицом новой коллекции средств по уходу за кожей от всемирно известного бренда Mary Kay.  

Полина Крупчак представит Винницу на конкурсе Mrs. Universe 2020

В этом году конкурс Mrs. Universe 2020 проходит в онлайн-формате. Голосование за победительницу на сайте начнется уже 1 декабря. А пока мы более по...

Мода

Интернет-магазин бренда Stradivarius начал работу в Украине

С 10 сентября украинцы смогут покупать товары бренда Stradivarius онлайн

Марион Котийяр – новое лицо аромата CHANEL № 5

Подлинная, преданная своему делу и щедрая, Марион Котийяр переносит свой уникальный взгляд из фильма в фильм, создавая исключительную судьбу свобод...

О нас

Приветствуем на страничке нашего портала – нового проекта команды «Женского» Журнала для тех, кто хочет жить счастливо». Мы говорим обо всем, что интересует современную женщину. В чем причины наших успехов и неудач? Как наладить личную жизнь и найти настоящую любовь? С чего начинали звезды свой путь к успеху и славе? Как раскрыть свою сексуальность? Что модно в этом сезоне? Как отлично выглядеть и прекрасно себя чувствовать, несмотря на стрессы, усталость и хронический дефицит времени? Разобраться в этих вопросах на страницах портала нам помогут эксперты – ведущие специалисты в области психологии, дизайна, медицины, косметологии. Наш сайт – для тех, кто открыт новому и хочет жить яркой, насыщенной, осознанной и – главное – счастливой жизнью.