ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я

Весна, коли природа і жінки розквітають, – прекрасний час для проведення традиційної міжнародної спеціалізованої виставки «Всесвіт краси та здоров’я», яка відбудеться 20-22 квітня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті. Вже котрий рік поспіль вона презентує якісну, ефективну та водночас доступну продукцію, яка допомагає кожній з нас виглядати молодою і здоровою. Тут є все: парфуми, засоби для догляду за обличчям, тілом і волоссям, інструменти для манікюру та педикюру, природні вітамінні комплекси, прикраси, аксесуари… Також щороку виставка знайомить нас з актуальними новинками, і наразі це різноманітна продукція східних виробників.

Зокрема, широкий вибір парфумерії представить відома компанія Brands Konnect General Trading (ОАЕ). Арабські парфуми – це вибір естетів та гурманів, що дозволяє з насолодою зануритися в атмосферу загадкових мандрівок.

Також можна буде розкрити секрети краси чарівних японок – завдяки знайомству з високотехнологічною косметикою виробництва країни, де сходить сонце. Її буде представлено на стенді компанії УМІ.

Буде на виставці й продукція з іще однієї східної країни – Таїланду. До її складу входять унікальні натуральні та екологічно чисті компоненти, тож не дивно, що вона популярна у всьому світі.    

Окрім лінійки східних товарів нас очікує знайомство із зразками інноваційної косметики з Австрії, професійної декоративної косметики зі США, біжутерії та аксесуарів для волосся з Південної Кореї, Ізраїлю, Італії, Гонконгу, Чехії, Франції та безліч інших товарів індустрії краси.

Завітайте на виставку і пориньте в безмежний світ краси!

P.S. Не проминіть ще одну виставку, що одночасно проходить у Міжнародному виставковому центрі – «Весілля&Випускний бал». Це єдина в Україні масштабна подія, де представлена весільна та вечірня мода, подарунки, прикраси тощо. Завдяки їй підготовка до урочистих подій стане значно легшою і приємнішою.

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Вся правда о косметике

Как быть ухоженной и счастливой в домашних условиях

Секреты стильных женщин

Какая она, стильная женщина? Можно ли разгадать тайны стильности или все это необъяснимо? Мы раскрываем для вас 12 секретов стиля, которые присущи уверенным в себе фаворитам уличной моды.

Красота

ИНТИМ ПРЕДЛАГАТЬ

Эстетическая гинекология. Мы стремимся к совершенству, и медицина идет нам навстречу. Поэтому сейчас так популярны процедуры интимно...

ВОНА

ольфакторний портрет українки 

Вся правда о косметике

Как быть ухоженной и счастливой в домашних условиях

Мода

CHANEL правит миром

В последнее время сразу несколько селебритиз по всему миру выбрали для парадного выхода наряды от CHANEL

Ароматная мозаика Давида Журкена

David Jourquin (Давид Журкен) – не просто создатель одноименного парфюмерного дома. Это потрясающе требовательный к результатам своей работы ...

ЩИРІ 2019: праздник по-украински

История «Щирих» началась в 2014 году, когда 15 украинских звезд приняли участие в съемке в украинских национальных костюмах для благотв...

О нас

Приветствуем на страничке нашего портала – нового проекта команды «Женского» Журнала для тех, кто хочет жить счастливо». Мы говорим обо всем, что интересует современную женщину. В чем причины наших успехов и неудач? Как наладить личную жизнь и найти настоящую любовь? С чего начинали звезды свой путь к успеху и славе? Как раскрыть свою сексуальность? Что модно в этом сезоне? Как отлично выглядеть и прекрасно себя чувствовать, несмотря на стрессы, усталость и хронический дефицит времени? Разобраться в этих вопросах на страницах портала нам помогут эксперты – ведущие специалисты в области психологии, дизайна, медицины, косметологии. Наш сайт – для тех, кто открыт новому и хочет жить яркой, насыщенной, осознанной и – главное – счастливой жизнью.