Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021: New Names

В Україні відбувся New Generation of Fashion ‒ унікальний проєкт від Ukrainian Fashion Council для молодих дизайнерів, який має комплексну програму, що складається з навчальної частини, менторства та показу колекцій учасників. New Generation of Fashion 2021 відбувся за підтримки Українського культурного фонду.

Заключною частиною проєкту стали покази колекцій учасників на платформах New Names і Fresh Fashion під час Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021.

Представляємо fashion-шоу брендів, які презентували колекції на платформі New Names.

 

God Naked ‒ бренд одягу, який об’єднує у своїх речах елегантність і брутальність. Творці проєкту, переможці Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів «ПОГЛЯД у майбутнє» 2020 року Єлизавета Кирилова та Владислав Дзівідзінський, представили колекцію «TRIPLICITY». Головна її тема ‒ пізнання людини і навколишнього світу через три складові: природа, соціум та індустрія. Дизайнери розглядають людину крізь призму «природності», «соціальності» і «технічного прогресу».

Сучасне життя ‒ це замкнене кільце, де кожен кинутий камінь утворює кола на воді, які доходять до всіх складових нашого світу. У новій колекції дизайнери продовжили дотримуватися заданого стилю ‒ лаконічність і мінімалізм у формах, монохромна гама, поєднання легких і важких матеріалів, а також наповнення змістом кожної деталі в образі.

 

Дизайнерка sustainable-бренду Sheezen продовжує досліджувати тему human impact. Джерелом натхнення колекції SS22 став проєкт Бенджаміна Ґранта «Daily Overview», в якому представлені супутникові та аерознімки, що демонструють, як діяльність людини формує ландшафт планети. Зокрема – фото уранового рудника в Арліті, республіка Нігер, де щороку добувають понад 3400 тонн уранової руди для ядерної енергетики та військової промисловості. Природні ландшафти переосмислюються в асиметричних силуетах колекції та в принтах. До колекції увійшли сукні з драпіруванням, кроп-топи і штани, доповнені топографічними візерунками. Колірна гама сезону – натуральні відтінки: пісочний, зелений, гірчичний і синій. Усі вироби пошиті з тенселю, інноваційного матеріалу з евкаліптового волокна, та зі 100% органічної бавовни, сертифікованої за міжнародним стандартом GOTS. Для обробки використано залишки матеріалів минулих колекцій.

 

Yuliya Psaryova ­– бренд про самобутність та сміливість. Це одяг для цілеспрямованих людей, які мають власне бачення світу та особистий впізнаваний стиль. Провідною темою нової колекції є відчуття наповненості. Цей стан дизайнерка асоціює з весною, коли людина наповнюється, квітне, росте і ділиться цим. Натхненням колекції стали улюблені статуї храмів Камбоджі та Балі, атмосфера стародавньої культури, ніби поглинута невпинною силою дикої природи. Мінімалізм, арт, принти, написані вручну, об’ємні форми, нові конструктивні рішення і текстура плетіння в унікальній ручній техніці гачкування на вилці – характерні риси колекції. Дизайнерка задіяла макетний метод моделювання, коли тканина є співтворцем і задає пластику та нові конструктивні рішення. Експерименти з пластикою форми та багатошаровістю у вигляді проростаючої трави підкріплюють заклик дизайнерки: «Будь весною!».

 

 

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Ольга Бурцева: «Я мечтаю сделать людей человечнее»

Харизматичная личность, успешная бизнес-леди, которая реализует множество проектов, любящая жена и мама, для которой семейные ценности превыше всего - такова героиня нашего необычного блиц-интервью Ольга Бурцева. В этих маленьких и подчас эмоциональных ответах – часть ее динамичной творческой натуры.

 

CHANEL и Париж: новая глава любви

CHANEL открывает новый бутик в Париже по адресу 52, AVENUE DES CHAMPS-ÉLYSÉES

краса

Найчарівніша й найпривабливіша

Чарівна власниця одеського салону краси й здравниці преміум-класу Yulia Nikulina Beauty & Medical Юлія Нікуліна – успішна бізнес-лед...

Oriana - нові ласощі від Parfums de Marly

Хмара радості. Ніжний і повітряний аромат, що нагадує серпанкову сукню. Ностальгічне задоволення.  

Лілія Олійник: чудові традиції

Титулована красуня, успішна бізнес-леді і водночас мама 4-х дітей

Мода

Fashion Inclusia: як 30 людей з інвалідністю здобули навички фешн-професій

Серед нас є багато людей, які, отримавши фізичну травму, стикаються із проблемою працевлаштування. Щоб допомогти людям з інвалідністю самореалізува...

Мы нужны нашим мужчинам, на них большая ответственность!

Ольга Бурцева — украинка, хранительница семейного очага и бизнес-леди, одна из лучезарных, добрых, сильных и благородных жителей Украины. Ост...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

Про нас

Вітаємо на сторінці нашого порталу – нового проекту команди «Жіночий» Журнал для тих, хто хоче жити щасливо». Ми говоримо про все, що цікавить сучасну жінку. У чому причини наших успіхів та невдач? Як налагодити особисте життя та знайти справжнє кохання? З чого починали зірки свій шлях до успіху та слави? Як розкрити свою сексуальність? Що модно цього сезону? Як чудово виглядати і чудово почуватися, незважаючи на стреси, втому і хронічний дефіцит часу? Розібратися у цих питаннях на сторінках порталу нам допоможуть експерти – провідні фахівці у галузі психології, дизайну, медицини, косметології. Наш сайт – для тих, хто відкритий новому і хоче жити яскравим, насиченим, усвідомленим та – головне – щасливим життям.