здоров'я

Актуально

Акцент на власному «я» у новій айдентиці та комунікації клініки Grace

Клініка Grace — перший приватний медичний заклад в Україні, де почали пропонувати клієнтам комплексний підхід до здоровʼя та краси. Тут орієнтуються на потреби й запити кожного клієнта та допомагають досягти балансу між внутрішнім відчуттям себе й зовнішнім виглядом. Не змінюють людину, а вдосконалюють її. Розставити правильні акценти у стратегії, дизайні та комунікації клініки допомогла бренд-маркетингова агенція Grape.

З’явився перший простий і безпечний мобільний застосунок для зв’язку переміщених жінок з України з волонтерами по всьому світу

Застосунок YesHelp, розроблений командою канадської технологічної компанії OneIQ Corp., став доступний для користувачів iOS та Android у понад 60 країнах. Додаток забезпечує новий рівень прямого й безпечного спілкування між українцями, які потребують допомоги, та тими, хто готовий допомогти з облаштуванням місця проживання, транспорту, перекладу, догляду за дітьми та домашніми тваринами, різноманітних пожертв. YesHelp турбується про безпеку обох сторін, допомагаючи їм уникнути ймовірності ризиків торгівлі людьми, насильства та шахрайства. Застосунок дозволяє жінкам, які вимушено покинули країну, отримати допомогу від інших жінок і почуватися комфортно та захищено.

 

Зірки українського спорту та шоу бізнесу приєднались до хвилі добра

Віртуальне Ангелятко на допомогу дітям від Епіцентра
 

СТВОРИТИ НЕ ПРОСТО СПАДЩИНУ, А НАСЛІДДЯ ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА!

Інна Станішевська — жінка, яка змінює правила життя. Бізнесвумен, благодійниця, соціальний інвестор, незалежний посол доброї волі, публічна особа, зоогуманістка, дружина, матір. Сьогодні ми спілкуємося з «леді неординарність». І це, можливо, одне з найнезвичніших інтерв’ю за останні роки.

 

У рамках благодійної програми Avon "Місія проти домашнього насилля" планується відкриття першої кризової кімнати у Чернігові

Цього року Avon спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення розпочали роботу над відкриттям кризової кімнати для постраждалих від домашнього насильства. Це наступний крок співпраці з UNFPA, який є партнером компанії з 2019 року в рамках благодійної програми Avon «Місія проти домашнього насилля». Відкриття кімнати заплановано на березень наступного року.
 

МІССІЯ ПРОТИ РАКУ МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

Благодійна програма Avon святкує свій двадцятий ювілей в Україні

ДОСЛІДЖЕННЯ AVON: Жінки, які вважають себе гарними, рідше страждають від стресу

До свого 135-річчя компанія AVON підготувала дослідження про місце краси в житті українки у 2021 році.

 

Avon відзначає 135 років!

Більш як століття компанія є лідером у б'юті-індустрії, створюючи робочі місця для жінок у всьому світі. З часу її заснування Девідом Х. МакКоннеллом у 1886 році кожна учасниця команди Avon продовжує його справу й утверджує фундаментальні принципи компанії, роблячи свій внесок у добробут суспільства через використання її бізнес-моделі, товарів-бестселерів та різних соціальних ініціатив. Створена як компанія для жінок, Avon була піонером у сфері прямих продажів, давши жінкам можливість мати економічну незалежність.

ЗМІНИ У AVON: Україна увійшла до нового кластеру Східна Європа, який очолить Аннелі Лоорітс

Злиття компаній AVON та Natura&Co у 2019 році призвело до створення компанії №2 на ринку прямих продаж, а також стало чинником організаційних і кадрових змін в AVON. 

 

БЛАГОДІЙНІСТЬ ПРИКРАШАЄ – ВАЖЛИВА КАМПАНІЯ ВІД MARY KAY

Бренд запустив ексклюзивну декоративну новинку в підтримку благодійного проєкту

 

Благодійність пасує до всього: Avon започатковує продаж брошок, щоб змінити життя жінок на краще

Компанія AVON розпочала в Україні продаж благодійних брошок. Мета ініціативи — зібрати кошти на допомогу жінкам у розв’язанні двох великих проблем: рак молочної залози та гендерне насильство, які чи не найбільше загрожують їхньому життю й добробуту як у всьому світі, так і в нашій країні зокрема. За даними Всеукраїнського дослідження*, в Україні 34% жінок зазнають домашнього насильства особисто або знають про випадки насилля у своєму оточенні.

 

Только 10% украинок считают себя красивыми на 100%, — исследование Avon

Свою красоту украинки в среднем оценивают на 7 из 10. Таковы результаты исследования компании Avon, в котором приняли участие 1000 женщин 18—65 лет со всей страны. Среди основных причин, которые мешают им чувствовать себя красивыми, украинки назвали лишний вес, возрастные изменения, финансовые ограничения и неуверенность в себе.

 

Не молчи: Avon помогает женщинам, пострадавшим от домашнего насилия

Компания Avon запустила в Украине инициативу «Не молчи», чтобы помочь женщинам, страдающим от домашнего насилия. По данным Всеукраинского исследования женщин*, в нашей стране 34% женщин сталкиваются с домашним насилием лично или знают о случаях насилия в своем окружении. При этом исследования «UNFPA Украина» говорят о том, что 17% граждан считают, что жена должна терпеть насилие со стороны мужа ради сохранения семьи, а каждый четвертый (25%) утверждает, что физическое насилие мужчины над женщиной можно оправдать**.

Украинки смогут вдохновить своими историями успеха женщин всего мира

Компания Avon запустила первую глобальную цифровую галерею, где женщины со всего мира могут поделиться историями силы и успехов в различных сферах жизни, чтобы вдохновить и поддержать своим примером других

79% украинок сталкивались лично или слышали от знакомых про гендерное неравенство

В современном украинском обществе существует много стереотипов

AVON меняется и призывает украинок показать миру «Ось що я можу»

Компания Avon, один из лидеров мировой индустрии красоты, по случаю своего 135-летия запустила новую имиджевую кампанию

Розовый цвет надежды Благотворительный онлайн-марафон

15 октября с 18:00 до 21:00 пройдет особенный благотворительный онлайн-марафон при поддержке БФ «Здоровье женщины и планирование семьи». Его цель – рассказать о проблеме рака груди, собрать средства на маммограф, помочь женщинам преодолеть страхи и обратить внимание на себя. В этот день, оттененный розовым цветом надежды, важно, чтобы каждая женщина нашла время для себя – любимой, единственной и неповторимой.

Мультимедийный экопроект «Кто, если не Вы?»

22 сентября в галерее Ornament Art Space открывается мультимедийный экопроект «Кто, если не Вы?» – наконец-то в живом формате! Его гостей ожидает мультимедийная экспозиция работ современных украинских художников, которая освещает вопросы экологии не только в контексте сохранения окружающей среды, но и в контексте нашего выбора, который мы делаем каждый день, каждую минуту в разных сферах жизни – и от которого зависит наше будущее.

MARY KAY ПРЕДСТАВИЛ ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНЫЙ БАЛЬЗАМ ДЛЯ ГУБ

Бренд запустил инновационную новинку в поддержку благотворительного проекта

 

Фонд Yves Rocher в 2020 році висадив 100 000 дерев в Україні!

У рамках проєкту «Озеленимо планету разом»

"Пробіг під каштанами" состоится онлайн


Традиционно ко Дню Киева в Украине проводят благотворительный «Пробег под каштанами». Начиная с 1993 года, 28 лет подряд его цель - спасать жизни! Только в прошлом году на старт вышло более двадцати тысяч участников, такое же количество маленьких сердец удалось спасти за время поддержки Центра детской кардиологии и кардиохирургии МОЗ Украины.
По соображениям безопасности, организаторы предлагают 31 мая 2020 в 09:00 включить показать #ПробигONлайн на сайте probig.kiev.ua и объединить усилия в борьбе с COVID-19! Участники не смогут выйти на «Пробег под каштанами», но
смогут его включить!

«Пробег под каштанами»: помощь медикам

Учитывая ситуацию, которая сложилась в стране, оргкомитет «Пробега под каштанами» принял решение приобрести и передать Центра детской кардиологии и кардиохирургии МЗ Украины наркозно-дыхательный аппарат A7 (Mindray).

О вечном с юмором

У фильма «Я працюю на цвинтарі» появился официальный постер – в духе мирового тренда #TetrisChallenge.

We are the champions

5 апреля в КВЦ Парковый состоялось торжественное открытие комплекса уникального формата – Champion Hall

Скверный характер - залог успеха

Почему люди со сложным характером зарабатывают больше, живут дольше и более счастливы в браке

Темперамент зависит от группы крови

Уже более 25 столетий люди занимаются изучением такого вопроса, как темперамент человека. Интерес к нему в первую очередь связан с очевидностью индивидуальных различий между людьми. Когда речь идет о темпераменте, зачастую подразумевают ряд психологических признаков: глубину и устойчивость эмоций, энергичность действий, индивидуальные особенности поведения и деятельности.

Невозможное возможно!

Часто наши желания, мечты, планы мы делим на возможные и невозможные. Применительно к коррекции внешности и особенно anti-age-медицине мы должны понять и принять для себя справило: «У возможного – свое время, у невозможного – своя цена». Пренебрегать этим правилом наивно и незрело. А для докторов – непрофессионально и безответственно.

ВЫБИРАЕМ ПИГМАЛИОНА

Окончательно определиться и наконец-то выбрать ЕГО очень сложно. Подойдет или нет? Достойный или не очень? Такой, как у подруги, или лучше? Не стыдно ли будет называть ЕГО имя или предпочесть вообще никогда не упоминать о НЕМ?
ЕГО телефон – у многих в контактах, с НИМ делают селфи, но при этом иногда избегают публичного приветствия. ЕГО фото всегда интригует. Так о ком же идет речь?
Окончательно определиться и наконец-то выбрать ЕГО очень сложно. Подойдет или нет? Достойный или не очень? Такой, как у подруги, или лучше? Не стыдно ли будет называть ЕГО имя или предпочесть вообще никогда не упоминать о НЕМ?
ЕГО телефон – у многих в контактах, с НИМ делают селфи, но при этом иногда избегают публичного приветствия. ЕГО фото всегда интригует. Так о ком же идет речь?

ПОЖАРНЫЙ СЛУЧАЙ

Бьюти-тенденция «щечки матрешки» продержалась недолго, быстро сменившись стремлением к алебастровой коже. Но что делать, если лицо и без румян полыхает огнем двадцать четыре часа в сутки? Решение ищет бьюти-редактор Ольга БОНДАРЕНКО.

ДЕРЖАТЬ ПАУЗУ

Ну, конечно, а что же еще? Если женщина в возрасте 45+ позволяет себе какой-нибудь поступок из ряда вон, злые языки не преминут списать нешаблонное поведение на проявление климакса. А, между тем, менопауза – не сдвиг по фазе и не болезнь, просто очередной отрезок жизни, который при правильном настрое можно прожить полноценно и счастливо.  

СПИННЫМ МОЗГОМ ЧУЮ

7 причин боли в спине и что с этим делать

Помните картинку из Интернета – как обезьяна поэтапно превращается в человека разумного, а потом снова по-неандертальски скрючивается перед экраном лэптопа? За эти метаморфозы приходится расплачиваться болью в спине, поэтому практически все прямоходящие знают умное слово «остеохондроз» и смело, хотя и не всегда точно, определяют источник проблем. 

Это диагноз!

Врачи не скрывают, что, определяясь с диагнозом, обычно руководствуются не слишком благозвучным, но точным правилом перестраховки «Лучше перебдеть, чем недобдеть». Считают, безопаснее в спорном случае узреть зачатки болезни и назначить лечение, чем потом объяснять, почему не распознал, не предупредил. Хотя «туманные симптомы» могут быть всего-навсего индивидуальными особенностями человека.

краса

Найчарівніша й найпривабливіша

Чарівна власниця одеського салону краси й здравниці преміум-класу Yulia Nikulina Beauty & Medical Юлія Нікуліна – успішна бізнес-лед...

Oriana - нові ласощі від Parfums de Marly

Хмара радості. Ніжний і повітряний аромат, що нагадує серпанкову сукню. Ностальгічне задоволення.  

Світло серед тьми! Краса серед війни!

21.10.2022 у вишуканому ресторані Беlkin, що гостинно відчинив свої двері, стартував благодійний проект “Світло серед тьми….Краса сере...

Мода

Український старт-ап Сергія Анциферова, який допомагає вирішити проблему алопеції

Алопеція – це захворювання, яке призводить до надмірного випадання волосся та утворення ділянок облисіння на голові та інших частинах тіла. В...

Мы нужны нашим мужчинам, на них большая ответственность!

Ольга Бурцева — украинка, хранительница семейного очага и бизнес-леди, одна из лучезарных, добрых, сильных и благородных жителей Украины. Ост...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

Про нас

Вітаємо на сторінці нашого порталу – нового проекту команди «Жіночий» Журнал для тих, хто хоче жити щасливо». Ми говоримо про все, що цікавить сучасну жінку. У чому причини наших успіхів та невдач? Як налагодити особисте життя та знайти справжнє кохання? З чого починали зірки свій шлях до успіху та слави? Як розкрити свою сексуальність? Що модно цього сезону? Як чудово виглядати і чудово почуватися, незважаючи на стреси, втому і хронічний дефіцит часу? Розібратися у цих питаннях на сторінках порталу нам допоможуть експерти – провідні фахівці у галузі психології, дизайну, медицини, косметології. Наш сайт – для тих, хто відкритий новому і хоче жити яскравим, насиченим, усвідомленим та – головне – щасливим життям.