46% українок не задоволені своєю роботою

Такі результати дослідження компанії Avon, у якому взяли участь 1000 жінок 18-65 років з усієї країни. Основні причини - їх низька зарплата (62%), відсутність росту і перспектив (41%) та погіршення здоров’я через роботу (24%).

 

В Україні більшість жінок у віці від 18 до 65 років працюють - це 69% українок. Переважно жінки  працюють фахівцями без керівних посад, службовцями і керівниками середньої ланки. Працювати українки розпочинають в середньому у 19 років. Основна причина виходу на роботу молодих українок - прагнення стати незалежними від батьків (43%), бажання спробувати заради інтересу (19%) та необхідність фінансово допомагати сім’ї та близьким (18%).

 

Українок, які задоволені своєю роботою, трохи більше половини - 54%.  Вони зазначають, що робота дає їм відчуття фінансової незалежності (51%), колектив (33%), підвищує впевненість в собі (30%) і допомагає в самореалізації (27%). 46% жінок, які не задоволені роботою, крім основних причина називають ще й відсутність можливості планувати свій час (22%).

Тому не дивно, що 76% опитаних хотіли б працювати на себе. Половину жінок (51%) робота на себе приваблює можливістю бути начальником самій собі, на власний розсуд планувати завантаження та ні від кого не залежати.

Поширеним серед українок є і пошук роботи з частковою зайнятістю, щоб мати додатковий дохід.  67% українок шукали таку роботу. Відповідними є і вимоги до роботи з частковою зайнятістю - на першому місці це висока оплата (55%), можливість працювати з дому (55%) та мати гнучкий графік (48%).

Наші жінки часто зіштовхуються з гендерними стереотипами чи утисками - про це заявили 44% українок. Так, кожна четверта українка зіштовхнулася з тим, що чоловікам платять більше, ніж жінкам, 30% - заявили, що працівниць-мам сварять за лікарняний через хворобу дитини, а 28% стверджують, що на роботі жінці необхідно приділити більше зусиль, ніж чоловіку, щоб їй довірили важливу посаду чи що у чоловіка більше шансів отримати роботу (25%).

 

“Можливість почувати себе впевненою, реалізувати себе в ще одній ролі, мати колектив, який підтримає, і звісно, самостійно заробляти – це те, що дає робота сучасній українці. Саме тому важливо, аби будь-яка жінка мала можливість реалізувати себе: мами в декреті, студентки, жінки на пенсії чи ж ті, котрі хочуть мати підробіток до основної роботи. І в Україні, і в світі Avon створює для жінок різні можливості для роботи: робота в офісі, часткова зайнятість чи робота на себе, яка дає можливість жінкам бути незалежними і самостійно планувати своє життя, виходячи виключно зі своїх уподобань” - говорить генеральна директорка Avon в Україні та Грузії Єлизавета Коробченко.

 

З усіма результатами Всеукраїнського дослідження жінок можна ознайомитися за посиланням.

#watchmenow #осьщояможу

 

Про дослідження

Компанія Kantar на замовлення Avon у липні 2020 року провела Всеукраїнське дослідження жінок, щоб визначити найвагоміші можливості й перепони для українок і допомогти їм. В опитуванні взяли участь 1000 респонденток — жінок 18—65 років з міст України з населенням 50 тис.+, окрім АР Крим та району проведення ООС.

 

Про Avon

Avon — б’юті-бренд № 1 в Україні. Завдання компанії — створити найліпші вирішення й можливості для жінок. З 2019 року Avon анонсувала глобальну платформу «ЗарадиНеї», що покликана поліпшувати життя 100 мільйонам жінок щорічно. До 2030 року Avon на глобальному рівні працюватиме для того, щоб жінки всього світу мали рівні можливості для ведення бізнесу, почувалися захищеними, були здоровими й звільнилися від тиску стереотипів про красу. У вересні 2020 року компанія в Україні провела ребрендинг. У комунікації «Ось, що я можу» Avon надихає жінок змінювати своє життя й бути успішними в тих ролях, які для них є важливими: мами, дружини, фахівчині.

 

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Не молчи: Avon помогает женщинам, пострадавшим от домашнего насилия

Компания Avon запустила в Украине инициативу «Не молчи», чтобы помочь женщинам, страдающим от домашнего насилия. По данным Всеукраинского исследования женщин*, в нашей стране 34% женщин сталкиваются с домашним насилием лично или знают о случаях насилия в своем окружении. При этом исследования «UNFPA Украина» говорят о том, что 17% граждан считают, что жена должна терпеть насилие со стороны мужа ради сохранения семьи, а каждый четвертый (25%) утверждает, что физическое насилие мужчины над женщиной можно оправдать**.

«Пробег под каштанами»: помощь медикам

Учитывая ситуацию, которая сложилась в стране, оргкомитет «Пробега под каштанами» принял решение приобрести и передать Центра детской кардиологии и кардиохирургии МЗ Украины наркозно-дыхательный аппарат A7 (Mindray).

Красота

С улыбкой по жизни

Улыбка – то, что всегда располагает к себе. А улыбаться хочется, когда эта улыбка здоровая и красивая. Даже если природа немного подвела, соз...

Просто додай води

Тема зволоження шкіри влітку архіважлива. Простий і прекрасний спосіб її релізувати – скористатися новинкою від Uriage – EAU THERMALE з...

Играй по-крупному

Украинская певица DARA (Дарина Бойко) выпустила новую песню вместе с известным на мировой электронной сцене Dj Аlanito. Ее релиз уже сост...

Мода

New Generation of Fashion: конкурс «ПОГЛЯД у майбутнє» анонсує склад журі та фіналістів

У 2021 році в рамках проєкту New Generation of Fashion відбудеться XXII Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє&ra...

New Generation of Fashion презентує менторську програму

Проєкт, що став результатом більш ніж 20-річного досвіду роботи з молодими дизайнерами в Україні ‒ унікальна комплексна програма підтримки і розвит...

Програма Fashion Film Festival Kyiv 2021

Фестиваль анонсує повну програму Fashion Film Festival Kyiv 2021

О нас

Приветствуем на страничке нашего портала – нового проекта команды «Женского» Журнала для тех, кто хочет жить счастливо». Мы говорим обо всем, что интересует современную женщину. В чем причины наших успехов и неудач? Как наладить личную жизнь и найти настоящую любовь? С чего начинали звезды свой путь к успеху и славе? Как раскрыть свою сексуальность? Что модно в этом сезоне? Как отлично выглядеть и прекрасно себя чувствовать, несмотря на стрессы, усталость и хронический дефицит времени? Разобраться в этих вопросах на страницах портала нам помогут эксперты – ведущие специалисты в области психологии, дизайна, медицины, косметологии. Наш сайт – для тех, кто открыт новому и хочет жить яркой, насыщенной, осознанной и – главное – счастливой жизнью.