СТВОРИТИ НЕ ПРОСТО СПАДЩИНУ, А НАСЛІДДЯ ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСТВА!

Інна Станішевська — жінка, яка змінює правила життя. Бізнесвумен, благодійниця, соціальний інвестор, незалежний посол доброї волі, публічна особа, зоогуманістка, дружина, матір. Сьогодні ми спілкуємося з «леді неординарність». І це, можливо, одне з найнезвичніших інтерв’ю за останні роки.

Пані Інно, оскільки цей випуск журналу новорічний, чи могли б ви сказати декілька святкових слів нашим читачкам? Адже ви завжди оптимістичні.

Радість – це офіційний протест проти негараздів. Життя створює перепони, а у відповідь ми боремося, вчимося, посміхаємося проблемам. Святкуйте всупереч програшам та несправедливості, бо все мине. Сформуйте в собі звичку бути вище настрою, який вам нав’язує оточення. Перемога починається зсередини.

Через ковід останні кілька років були не занадто позитивними. Саме тому я вітаю вас з зимовими святами та бажаю чудово провести час. Нехай щастя наповнить ваші серця, а гаманці переповняться купюрами. Будьте справді живими кожної миті, блиску натхнення і успіху вашим очам!

Завершуючи привітання, прошу вас звернути увагу на тих, хто поруч і кому потрібна підтримка. Насамперед я кажу про жінок і дітей, які є жертвами домашнього насилля. Також я прошу не забути про кинутих напризволяще домашніх тварин, які в морози ховаються під автівками і яких варто пустити до під'їзду погрітися. Розпочніть нову щорічну традицію вашої родини – станьте рятівниками, Святими Миколаями кожної зими! Закликаю вас практикувати мудру благодійність за принципом «твоє те, що ти віддав».

Пропоную перейти до вашого активізму. Поясніть, будь ласка, поняття «прогресор», яке ви використовуєте для лаконічної характеристики вашої з колегою діяльності.

Футуристами братами Стругацькими написані книжки про прогресорів – це група осіб, яка свідомо працює над еволюцією цивілізацій. Ми запозичили такий термін, оскільки нашою з однодумцем Михайлом Марченко метою є гуманізація людства, починаючи з батьківщини – України. Альберт Ейнштейн писав: «Я не знаю, якою зброєю будуть вести третю світову війну, але четверта буде з палицею і каменем».

Рішення ми бачимо в гуманістичній просвіті і освіті, культурному прогресі суспільства, зокрема у здоровому балансі співіснування людей та тварин, адже люди є складовою екосистеми, і нашій цивілізації протипоказано ампутувати себе з природи. Наразі я учасниця проєкту «Українські жінки в підтримку діяльності ООН»,  а окремо є незалежним Послом доброї волі з популяризації зоогуманізму в Україні (Прим. ред. – два пов’язані з діяльністю Інни Станішевської зображення опубліковані у цій статті). Ви перші, хто про це дізнається: ми з колегою Михайлом Марченко маємо намір видати книжку з життєвого світогляду – з активізму у сфері українського зоогуманізму та екогуманізму.

У чому ж полягає суть українського зоогуманізму?

Для мене суть у соціальному інвестуванні – це процес, за якого різнобічну користь від вкладення коштів, часу та ділового досвіду отримує не тільки інвестор, а й суспільство, держава, світ. Наприклад, завдяки успішному бізнесу я реалізую проєкт з надання безкоштовного тижневого проживання у готелі «Пелікан» екоактивістам та зоозахисникам з метою їх рекреації, відновлення сил і здоров’я. Це не тільки підтримка колег у досягненні спільних цілей, не тільки популяризація зоотуризму, оскільки люди приїжджають з домашніми тваринами та перебувають на природі, а й соціальна інвестиція у репутаційний капітал батьківщини. Адже прикра ситуація із зоосадизмом в 
Україні продемонструвала, що світова спільнота уважно спостерігає не тільки за фінансово-економічними та військовими процесами на нашій території, а й реагує на різні вчинки стосовно тварин.

Якщо ж не враховувати інвестиційну привабливість та імідж країни, зоогуманізм простими словами – це здорове милосердя у співіснуванні людей та тварин, співчутливе взаємокорисне співіснування. Ця тема мені особливо близька, оскільки я прагну завдавати менше шкоди природі та не вживаю м'яса вже 21 рік. Я називаю це «етичне здоров’я». До речі, вашим читачкам раджу періодично поститися – це омолоджує.

Ми говоримо про допомогу тваринам у біді, зокрема кинутим напризволяще домашнім собакам та кішкам. Водночас ви озвучили багато інших важливих тем.

Проблематика безпритульних тварин набагато масштабніша і напряму пов’язана з підвищенням рівня суспільної безпеки для усіх українців. Дозвольте мені провести коротенький «лікнеп», щоб не зачитувати усю нашу «Концепцію вигідного гуманного співіснування людей та тварин в українських містах».

Згідно з численними науковими дослідженнями, існує взаємозв’язок злочинів «від тварини до людини». Тобто, часто правопорушники спочатку скоюють насилля над тваринами, а далі ті ж злочинці спрямовують свою агресію на людей, включно з домашнім насильством. Отже, зверненням уваги на тварин попереджається насилля над людьми. Шкода, але далеко не усі посадовці приймають науково доведений факт корисності гуманного ставлення до тварин, зокрема місцеві адміністрації та правоохоронці різних міст України прагнуть працювати за застарілими радянськими стандартами. Ми це питання поступово вирішуємо.

Однак джерелом усіх проблем є недолуга державна політика. Саме тому критично необхідне залучення більшої чисельності професіоналів в політику, зокрема жінок. Просвітництвом та освітою варто змінити стереотипи, щоб суспільство не цікавила стать посадовця а, перш за все, чесність, професійність, досвід роботи. Я підтримую прогресивний фемінізм з врахуванням прав жінок і чоловіків. Бо коли, наприклад, я розглядаю кандидатури потенційних працівників або ділових партнерів для власного бізнесу, мене не цікавить їх стать, колір шкіри чи сексуальна орієнтація, мене цікавить їх ефективність та працелюбність.

 

Підбиваючи підсумок розмови, я бажаю усім жінкам України творчих, фінансових, родинних та благодійних успіхів. Будьте щасливі й даруйте щастя близьким. Світ стає безпечнішим і змінюється на краще лише завдяки прогресивним особистостям – нам з вами!

 

 

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Розовый цвет надежды Благотворительный онлайн-марафон

15 октября с 18:00 до 21:00 пройдет особенный благотворительный онлайн-марафон при поддержке БФ «Здоровье женщины и планирование семьи». Его цель – рассказать о проблеме рака груди, собрать средства на маммограф, помочь женщинам преодолеть страхи и обратить внимание на себя. В этот день, оттененный розовым цветом надежды, важно, чтобы каждая женщина нашла время для себя – любимой, единственной и неповторимой.

Фонд Yves Rocher в 2020 році висадив 100 000 дерев в Україні!

У рамках проєкту «Озеленимо планету разом»

Красота

Идеальная женщина

Инна Ковалева – многогранная личность. Она снимается в кино и сериалах как актриса, увлекается фотографией, заботится о бездомных животных, п...

Oriana - нові ласощі від Parfums de Marly

Хмара радості. Ніжний і повітряний аромат, що нагадує серпанкову сукню. Ностальгічне задоволення.  

Лілія Олійник: чудові традиції

Титулована красуня, успішна бізнес-леді і водночас мама 4-х дітей

Мода

Fashion Inclusia: як 30 людей з інвалідністю здобули навички фешн-професій

Серед нас є багато людей, які, отримавши фізичну травму, стикаються із проблемою працевлаштування. Щоб допомогти людям з інвалідністю самореалізува...

Ольга Бурцева: «Я мечтаю сделать людей человечнее»

Харизматичная личность, успешная бизнес-леди, которая реализует множество проектов, любящая жена и мама, для которой семейные ценности превыше всег...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

О нас

Приветствуем на страничке нашего портала – нового проекта команды «Женского» Журнала для тех, кто хочет жить счастливо». Мы говорим обо всем, что интересует современную женщину. В чем причины наших успехов и неудач? Как наладить личную жизнь и найти настоящую любовь? С чего начинали звезды свой путь к успеху и славе? Как раскрыть свою сексуальность? Что модно в этом сезоне? Как отлично выглядеть и прекрасно себя чувствовать, несмотря на стрессы, усталость и хронический дефицит времени? Разобраться в этих вопросах на страницах портала нам помогут эксперты – ведущие специалисты в области психологии, дизайна, медицины, косметологии. Наш сайт – для тех, кто открыт новому и хочет жить яркой, насыщенной, осознанной и – главное – счастливой жизнью.