Крим: Виставка "Шлях додому" подорожує музеями України

Вперше у Кривому Розі!

відбудеться виставка Лери Літвінової

«Шлях додому»

 

16.07 – 30.08.2021 р.

Адреса: Міський виставковий зал Криворізької міської ради, вулиця Олександра Поля буд. 2

16 липня о 15:00 у Міському виставковому залі Криворізької міської ради відбудеться відкриття виставки «Шлях додому» мисткині Лери Літвінової.

Лера Литвинова народилася в 1986 році, у м. Фергана (Узбекистан). Працює у напрямку абстрактного живопису та інсталяції. Картини Л. Літвінової знаходяться в приватних колекціях в Україні, Бельгії, Люксембурзі, Німеччині, Китаї, США, ОАЕ та ін. У 2014 році її знакову серію «Дощ» придбав у свій фонд знаменитий європейський музей Маuermuseum (м. Берлін), згодом повторюючи цей досвід. У тому ж 2014 році  разом з мистецтвознавцем Леонорою Янко заснувала арт-простір Lera Litvinova Gallery, представляючи молодих авторів і видатних художників на українській та міжнародній арт-арені. Окрім власної мистецької діяльності, вона є успішним куратором, вже більш ніж 80 українських та міжнародних проектів. Лера Літвінова підтримує активну позицію у розвитку культури України.У 2019 увійшла в рейтинг "Топ 100 успішних українок" за версією видання Ukrainian People. Мисткиня учасник та організатор культурних та соціальних проектів, вона займає активну позицію в реалізації принципу культурної дипломатії. 

 

 

Мистецький проект «Шлях додому» включає однойменну з назвою проекту серію робіт «Шлях додому» та роботи з серії «Virgo».  Проект вже був представлений у музеях м. Київ, м. Дніпро та Кмитіва. 

Авторка Лера Літвінова зазначає: «Мій батько – кримський татарин. Події 2014 року наштовхнули мене на роздуми: "Що є наш дім? Це місце народження? Місце, де пройшло дитинство? Місце, де живуть батьки? Місце, яке прийняло тебе? Або історичне місце за національною ознакою? А якщо це все лише примара? Якщо ці місця не співпадають? Відповіді я шукаю у роботах, написаних за спогадами моїх подорожей. Переважно, ці спогади пов'язані з пейзажами у поїздках до Криму. Пейзаж багатослівний і багатоскладний; на заході сонця або світанку, у серпанку туману або оповитий сутінками, коли немає поруч жодної живої душі здається, що разом з новим днем ​​народжується Всесвіт і ти разом з ним».

Музеї, які приймали виставкові проекти за участю робіт Лери Літвінової: MAUERMUSEUM - MUSEUM HAUS AM CHECKPOINT CHARLIE, м. Берлін, Музей історії міста Київ, Національний музей "Київська картинна галерея", Музей "Золоті Ворота", Музей-майстерня І. П. Кавалерідзе, Музей українського живопису (м.Дніпро), Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Й.Д. Буханчука.

 

 

Виставка відкрита до 30.08.2021. 

Адреса: м. Кривий Ріг, Міський виставковий зал Криворізької міської ради, вулиця Олександра Поля буд. 2. Години роботи: 9.00-17.30, з вівторка по неділю, понеділок – вихідний.

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

ОПАСНЫЙ ВОЗРАСТ

«Свет мой, зеркальце, скажи, я ль на свете всех милее, всех румяней и белее? – Ну… ты – самая духовно богатая». Если вы в свои «за... » плюс иронично улыбаетесь этой шутке, страх старения вас, видимо, не коснулся.

С каблуками шутки плохи!

Все представительницы прекрасного пола рано или поздно мечтают пощеголять в красивых новых туфлях на шпильке. Однако не всегда то, что человеку нравится, для него полезно. В том числе и высокие каблуки.

Красота

С улыбкой по жизни

Улыбка – то, что всегда располагает к себе. А улыбаться хочется, когда эта улыбка здоровая и красивая. Даже если природа немного подвела, соз...

Просто додай води

Тема зволоження шкіри влітку архіважлива. Простий і прекрасний спосіб її релізувати – скористатися новинкою від Uriage – EAU THERMALE з...

Играй по-крупному

Украинская певица DARA (Дарина Бойко) выпустила новую песню вместе с известным на мировой электронной сцене Dj Аlanito. Ее релиз уже сост...

Мода

New Generation of Fashion: конкурс «ПОГЛЯД у майбутнє» анонсує склад журі та фіналістів

У 2021 році в рамках проєкту New Generation of Fashion відбудеться XXII Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє&ra...

New Generation of Fashion презентує менторську програму

Проєкт, що став результатом більш ніж 20-річного досвіду роботи з молодими дизайнерами в Україні ‒ унікальна комплексна програма підтримки і розвит...

Програма Fashion Film Festival Kyiv 2021

Фестиваль анонсує повну програму Fashion Film Festival Kyiv 2021

О нас

Приветствуем на страничке нашего портала – нового проекта команды «Женского» Журнала для тех, кто хочет жить счастливо». Мы говорим обо всем, что интересует современную женщину. В чем причины наших успехов и неудач? Как наладить личную жизнь и найти настоящую любовь? С чего начинали звезды свой путь к успеху и славе? Как раскрыть свою сексуальность? Что модно в этом сезоне? Как отлично выглядеть и прекрасно себя чувствовать, несмотря на стрессы, усталость и хронический дефицит времени? Разобраться в этих вопросах на страницах портала нам помогут эксперты – ведущие специалисты в области психологии, дизайна, медицины, косметологии. Наш сайт – для тех, кто открыт новому и хочет жить яркой, насыщенной, осознанной и – главное – счастливой жизнью.