У державній лікарні Івано-Франківська запустили в роботу сучасний мамограф

Прикарпатський клінічний онкоцентр Івано-Франківської обласної ради отримав сучасне мамографічне обладнання від компанії Avon. Комплекс передано в рамках благодійної програми «Місія проти раку молочної залози». Завдяки цій ініціативі з травня 2022 року пройшли обстеження понад 2000 жінок.

 

У місяць боротьби з раком молочної залози компанія Avon наголошує на важливості щорічного обстеження в мамолога та регулярному самообстеженні. Саме обізнаність щодо захворювання знижує ризики його виявлення на пізніх стадіях, а якісна рання діагностика — перший крок до успішного подолання хвороби. Зокрема, для дівчат і жінок до 40 років обов’язковим є щорічне УЗД молочних залоз і консультація в мамолога, для жінок старше 40 років мамографія та консультація у профільного фахівця.

 

За статистикою кожна четверта жінка з раком молочної залози дізнається про захворювання на пізній стадії. У таких випадках шанси на одужання мінімальні. А от ранні стадії (I—II) виліковуються у 80—90% випадків.

 

На жаль, раку молочної залози неможливо запобігти, але його можна вчасно діагностувати. Станом на сьогодні є тільки один метод ранньої діагностики — мамографія — рентгенологічне обстеження молочних залоз. «Основними перевагами сучасного мамографічного обладнання, яке тепер доступне для жінок в Івано-Франківську, є висока якість зображення та покращена деталізація. Мамограф архівує зображення, що дає можливість простежити динаміку перебігу захворювання. Обстеження коштує дешевше завдяки відсутності друку на коштовній плівці з реактивами», — коментує Аліна Андріїв, завідувачка хірургічного відділення № 3 гормонозалежних пухлин у жінок КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради».

 

Доступність сучасного обладнання в Івано-Франківську важлива як ніколи раніше. Особливо через міграцію населення. Як зазначає представник лікарні, від початку повномасштабної війни звернень від пацієнтів стало більше через велику кількість внутрішньо переміщених осіб у цьому регіоні.

 

Це вже 20-й мамограф, який компанія Avon придбала та передала до одного з державних онкологічних центрів України. Благодійна програма Avon «Місія проти раку молочної залози» реалізується в партнерстві з благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» з 2001 року.

 

«Це одна з найтриваліших благодійних програм із запобігання та раннього виявлення онкозахворювань молочної залози в Україні. Разом з Avon упродовж 21 року ми надаємо інформаційну підтримку для пацієнтів і фахівців променевої діагностики, забезпечуємо державні онкологічні клініки України сучасним мамографічним обладнанням. Результати нашої співпраці — це збереженні життя українських жінок завдяки виявленню раку молочної залози на ранніх стадіях», — зазначає Галина Майструк, голова правління благодійного фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

 

«Навіть у такий непростий для нашої країни час ми не припиняємо підтримувати жінок. Благодійні програми Avon і далі працюють, а усі зібрані кошти спрямовуються на найактуальніші потреби українок. Одним з таких напрямків і є забезпечення державних лікарень якісним мамографічним обладнанням», — наголошує Володимир Нефедов, генеральний директор Avon в Україні та Грузії.

 

 

За даними ВООЗ, рак молочної залози — один з найпоширеніших видів раку серед жінок як у всьому світі, так і в Україні. В середньому новий випадок діагностується кожні 35 хвилин. Причинами високої смертності є нехтування щорічним обстеженням і проблеми доступу до якісного та безплатного обстеження.

 

Компанія Avon опікується проблемою раку молочної залози в Україні вже понад 20 років. У рамках благодійної програми Avon «Місія проти раку молочної залози» в партнерстві з благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» привертається увага суспільства до проблематики раку молочної залози та збираються кошти. 100% прибутку від продажу продукції з серії «Рожева стрічка» спрямовується на боротьбу з раком молочної залози в Україні. Завдяки компанії придбано та передано 20 одиниць мамографічного обладнання державним медзакладам 12 областей, серед них — і перші мобільні мамографічні комплекси для проведення обстежень у містечках і селищах. Також у рамках «Школи сучасної мамографії» проводилися семінари від провідних європейських лікарів, що дозволило українським медикам отримати найсучасніші знання з діагностики раку молочної залози.

 

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Avon проти стереотипів: Всеукраїнське дослідження жінок

Українки мало не з дитинства стикаються з гендерними стереотипами. Хтось з ними погоджується і проносить крізь усе своє життя, хтось протистоїть і намагається довести суспільству їх хибність. Для одних це стає шаленим поштовхом, щоб рухатися уперед, а для інших нездоланною перешкодою для досягнення мети. Згідно всеукраїнського дослідження жінок, яке вдруге ініціює Avon, 85% українок стикалися з гендерними стереотипами у 2021 році, а це +6% у порівнянні з минулим роком.

 

Глобальна стратегія сталого розвитку Mary Kay

ЗБАГАЧЕННЯ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ ЗАРАДИ СТАБІЛЬНОГО ЗАВТРА

краса

Найчарівніша й найпривабливіша

Чарівна власниця одеського салону краси й здравниці преміум-класу Yulia Nikulina Beauty & Medical Юлія Нікуліна – успішна бізнес-лед...

Oriana - нові ласощі від Parfums de Marly

Хмара радості. Ніжний і повітряний аромат, що нагадує серпанкову сукню. Ностальгічне задоволення.  

Світло серед тьми! Краса серед війни!

21.10.2022 у вишуканому ресторані Беlkin, що гостинно відчинив свої двері, стартував благодійний проект “Світло серед тьми….Краса сере...

Мода

Український старт-ап Сергія Анциферова, який допомагає вирішити проблему алопеції

Алопеція – це захворювання, яке призводить до надмірного випадання волосся та утворення ділянок облисіння на голові та інших частинах тіла. В...

Мы нужны нашим мужчинам, на них большая ответственность!

Ольга Бурцева — украинка, хранительница семейного очага и бизнес-леди, одна из лучезарных, добрых, сильных и благородных жителей Украины. Ост...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

Про нас

Вітаємо на сторінці нашого порталу – нового проекту команди «Жіночий» Журнал для тих, хто хоче жити щасливо». Ми говоримо про все, що цікавить сучасну жінку. У чому причини наших успіхів та невдач? Як налагодити особисте життя та знайти справжнє кохання? З чого починали зірки свій шлях до успіху та слави? Як розкрити свою сексуальність? Що модно цього сезону? Як чудово виглядати і чудово почуватися, незважаючи на стреси, втому і хронічний дефіцит часу? Розібратися у цих питаннях на сторінках порталу нам допоможуть експерти – провідні фахівці у галузі психології, дизайну, медицини, косметології. Наш сайт – для тих, хто відкритий новому і хоче жити яскравим, насиченим, усвідомленим та – головне – щасливим життям.