Зміни в Avon: призначено нового генерального директора Avon Україна та Грузія

Генеральним директором Avon в Україні та Грузії з 1 жовтня 2022 року призначено Нефедова Володимира. Ексдиректорка Аннелі Лоорітс очолила комерційні ринки Західної Європи. Такі організаційні й кадрові зміни зумовлені потребою посилення позиції компанії в обох напрямах і приєднанням Avon Україна та Грузія до комерційних ринків Центральної Європи.

 

Компанія Avon впевнена, що глибока експертиза, розуміння бізнесу прямого продажу, лідерські якості й аналітичні здібності допоможуть Володимиру Нефедову підтримувати забезпечення українських представників і клієнтів якісними продуктами європейського виробництва й сприяти стабілізації бізнесу в Україні.

«Мій пріоритет — сприяння швидкій і плавній інтеграції Avon Україна та Грузія з комерційними ринками Центральної Європи для зміцнення й зростання. Щодо України, то головне завдання — це відновлення бізнесу довоєнного часу та його подальше процвітання. Адже стабільний бізнес — це підтримка наших представників і можливість для них діставати максимальну вигоду від співпраці з компанією Avon, а також вагомий внесок у відродження економіки України», — каже Володимир Нефедов.

Аннелі Лоорітс, яка очолювала Avon Україна та Грузія з вересня 2021 року й має успішний досвід роботи з країнами Nordic (країни Балтії та Фінляндія), переходить до наступного розділу своєї кар’єри. З 1 жовтня 2022 року вона очолила й розвиватиме комерційні ринки Західної Європи.

Компанія AVON вдячна Аннелі за те, що вона, застосовуючи свої найліпші навички та багатий досвід, разом з командою відновила бізнес в Україні під час воєнних дій на території країни з темпами й результатами, що набагато випередили очікування.
 

Володимир Нефедов, новий генеральний директор Avon в Україні та Грузії, розпочав кар'єрний шлях у компанії Avon у квітні 2011-го на посаді аналітика з продажу. За 11 років роботи в Avon він обіймав кілька позицій у сфері продажу та маркетингу: головний аналітик з маркетингу, менеджер з аналітики маркетингової діяльності, керівник відділу з планування кампаній. 2019 року Володимир очолив відділ маркетингу Avon в Україні та Грузії. Під його керівництвом було переглянуто й налагоджено пріоритетні процеси: регулярний перегляд цін, ефективний аналіз кампаній. Володимир завжди займає активну позицію в розвитку компанії Avon: він брав участь у глобальних проєктах і був лідером стратегічно важливих локальних ініціатив. За останній рік Володимиру, як керівникові ринків Центральної Азії, вдалося забезпечити стабільне зростання бізнесу, а також суттєво підвищити його прибутковість.

 

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Жасмин для Джессики

Никогда не поздно становиться знаменитой: Джессика Честейн добилась признания в 34 года благодаря роли в оскароносном фильме «Прислуга» и закрепила статус суперзвезды «Интерстелларом» и «Марсианином». Ее не назовешь классической красоткой, но она из тех женщин, которых раз увидев невозможно забыть. Такова сила обаяния умных женщин. И огненно-рыжих волос, конечно.

На виставці «Чорнобиль. Подорож» у Києві проводять безкоштовні дитячі екскурсії

Дітей та підлітків 9-16 років запрошують на безкоштовні екскурсії мультимедійною виставкою «Чорнобиль. Подорож» у столичному експоцентрі ВДНГ. 

 

 

краса

Найчарівніша й найпривабливіша

Чарівна власниця одеського салону краси й здравниці преміум-класу Yulia Nikulina Beauty & Medical Юлія Нікуліна – успішна бізнес-лед...

Oriana - нові ласощі від Parfums de Marly

Хмара радості. Ніжний і повітряний аромат, що нагадує серпанкову сукню. Ностальгічне задоволення.  

Світло серед тьми! Краса серед війни!

21.10.2022 у вишуканому ресторані Беlkin, що гостинно відчинив свої двері, стартував благодійний проект “Світло серед тьми….Краса сере...

Мода

Український старт-ап Сергія Анциферова, який допомагає вирішити проблему алопеції

Алопеція – це захворювання, яке призводить до надмірного випадання волосся та утворення ділянок облисіння на голові та інших частинах тіла. В...

Мы нужны нашим мужчинам, на них большая ответственность!

Ольга Бурцева — украинка, хранительница семейного очага и бизнес-леди, одна из лучезарных, добрых, сильных и благородных жителей Украины. Ост...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

Про нас

Вітаємо на сторінці нашого порталу – нового проекту команди «Жіночий» Журнал для тих, хто хоче жити щасливо». Ми говоримо про все, що цікавить сучасну жінку. У чому причини наших успіхів та невдач? Як налагодити особисте життя та знайти справжнє кохання? З чого починали зірки свій шлях до успіху та слави? Як розкрити свою сексуальність? Що модно цього сезону? Як чудово виглядати і чудово почуватися, незважаючи на стреси, втому і хронічний дефіцит часу? Розібратися у цих питаннях на сторінках порталу нам допоможуть експерти – провідні фахівці у галузі психології, дизайну, медицини, косметології. Наш сайт – для тих, хто відкритий новому і хоче жити яскравим, насиченим, усвідомленим та – головне – щасливим життям.