Руслана презентувала музичний фільм «Різдвяний Сон»

На різдвяні свята 2022 року Руслана презентувала свій знаковий та довгоочікуваний музичний фільм «Різдвяний Сон». Скарбничка проектів «Різдво з Русланою», що були започатковані ще в середині 90-х і стали одним з беззаперечних символів новітньої української різдвяної традиції, поповнилася ще одним діамантом.

Прем’єра відбулася для багатотисячної аудиторії співачки на її соціальних сторінках, фільм дивились люди з різних країн світу.

- У Різдвяну ніч мені наснився сон, в якому я побачила Різдвяну Україну і себе - цей сюжет було покладено в основу фільму. Цей фільм - це ескіз моєї мрії. Наше Різдво - це відповідь на питання, хто ми, звідки прийшли і куди йдемо... - коментує співачка Руслана.

 

У фільмі яскравий перетин багатьох ліній, сюжетів, естетик та сенсів. Явне та сон. Таємниця та розповідь. Сучасність та традиція. Колискова та Коляда.

 

Кажуть, споглядаючи у дзеркало, у відображенні явного не побачиш таємного. Та це не означає, що його нема. Треба лише зазирнути у своє серце. Спитати у Бога Предвічного. Згадати на Роду написане. Почути Душею заспіване. І твій сон розповість істинне, правдиве, автентичне – те, чого не видно наяву… - розповіла Руслана.

 

 

У головних ролях фільму –  співачка-колядник, оточена друзями, простими українцями, що відгукнулися на заклик Руслани взяти участь в зйомках фільму, прийти на Софійську площу, поділитись тим, як вони святкують Різдво та разом заколядувати. Спонсором показу виступив всесвітньо відомий український бренд, який вже не вперше підтримує Різдвяні проекти Руслани,  компанія Nemiroff. Звучання різдвяних пісень прикрасили автентичною красою та вишуканістю партії у виконанні близьких друзів Руслани – всесвітньо відомого українського скрипаля Василя Попадюка та віртуозного цимбаліста-мультиінструменталіста Андрія Войчука.

Співачка Руслана так прокоментувала коляди, які вона заспівала у фільмі, і з кожною з яких у неї пов’язана особлива історія:

«Це перш за все «Тиха Ніч», одна з моїх перших коляд,  з якою я перемогла у 1996 році на Слов’янському Базарі.

Це - «Утішмося», версія одної з найпопулярніших давньоєвропейських коляд «God Rest Ye Merry Gentlemen» з українською лірикою легендарного Богдана Стельмаха. 

Це «Різдвяний Плєс», гуцульська коляда, яку ми віднайшли високо в горах, і не втомлюємося створювати нові версії за її лейтмотивом.

Це – «Нова Радість», у трактовці мого великого друга і однодумця, Василя Кондратюка, який з небес спостерігає за нашими різдвяними приготуваннями і святом, яке він дуже любив.

І, звичайно, «Добрий вечір», коляда, без якої я не уявляю Українського Різдва!

Всі ці колядки я виконувала багато разів.

Але цьогоріч вони зазвучать по-новому – у стилі моєї Колискової. Я створювала аранжування власноруч в новому для себе стилі та образі

Вихід Різдвяного фільму Руслани викликав бурхливу підтримку та шквал схвальних відгуків від шанувальників співачки не лише з України, але й з-за її меж!

 

Інформація надана «Master Management 360»

Фото Євген Мальчик

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Фауст и «Французская весна»

Главным событием XVI Международного фестиваля «Французская весна в Украине» обещает быть опера Гектора Берлиоза «Осуждение Фауста», которая пройдет 10 апреля в национальной опере. При этом на одной сцене одновременно соберутся более 150 артистов – Украину представят капелла «Думка», национальный симфонический оркестр под руководством Владимира Сиренко, солисты Александр Харламов и Александр Чувпило, Францию – оперные певцы Дельфин Айдан и Лоран Аркаро.

 

Ukrainian Fashion Week No Season 2021. Новый мир. Новый сезон. Новый формат

Ukrainian Fashion Week – первая Неделя моды в Центральной Европе, созданная по мировым стандартам Недель prêt-a-porter. Ukrainian Fashion Week проходит дважды в год, собирает более 50 дизайнерских брендов каждый сезон, аккредитовывает около 200 украинских и международных медиа и объединяет более 2 000 000 поклонников украинской моды по всему миру.

Красота

Идеальная женщина

Инна Ковалева – многогранная личность. Она снимается в кино и сериалах как актриса, увлекается фотографией, заботится о бездомных животных, п...

Oriana - нові ласощі від Parfums de Marly

Хмара радості. Ніжний і повітряний аромат, що нагадує серпанкову сукню. Ностальгічне задоволення.  

Лілія Олійник: чудові традиції

Титулована красуня, успішна бізнес-леді і водночас мама 4-х дітей

Мода

Fashion Inclusia: як 30 людей з інвалідністю здобули навички фешн-професій

Серед нас є багато людей, які, отримавши фізичну травму, стикаються із проблемою працевлаштування. Щоб допомогти людям з інвалідністю самореалізува...

Ольга Бурцева: «Я мечтаю сделать людей человечнее»

Харизматичная личность, успешная бизнес-леди, которая реализует множество проектов, любящая жена и мама, для которой семейные ценности превыше всег...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

О нас

Приветствуем на страничке нашего портала – нового проекта команды «Женского» Журнала для тех, кто хочет жить счастливо». Мы говорим обо всем, что интересует современную женщину. В чем причины наших успехов и неудач? Как наладить личную жизнь и найти настоящую любовь? С чего начинали звезды свой путь к успеху и славе? Как раскрыть свою сексуальность? Что модно в этом сезоне? Как отлично выглядеть и прекрасно себя чувствовать, несмотря на стрессы, усталость и хронический дефицит времени? Разобраться в этих вопросах на страницах портала нам помогут эксперты – ведущие специалисты в области психологии, дизайна, медицины, косметологии. Наш сайт – для тех, кто открыт новому и хочет жить яркой, насыщенной, осознанной и – главное – счастливой жизнью.