Швидкий, красивий, зручний — новий сайт Бомонд!

В листопаді 2021 року мережа магазинів парфумерії та косметики Бомонд запустила оновлений сайт свого інтернет-магазину - bomond.ua. Дизайн та функціонал оновленого ресурсу став сучасним та максимально зручним для користувачів. 
 
За словами керуючої інтернет-магазину, під час розробки команда орієнтувалася на світові тренди у веб-дизайні. Відтепер на сторінках більше легкого для сприйняття фото та відео-контенту у фірмових кольорах компанії і менше текстової інформації. Розділи сайту, система навігації та механізм пошуку теж стали зручнішими у використанні – обрати бажану косметику чи улюблений аромат тепер можна всього за пару кліків.
Зміни помітні і в структурі інформаційного наповнення сторінок – це дозволило зробити сайт зручнішим, сучаснішим та значно продуктивнішим. В тому числі була розроблена повноцінна мобільна версія, яка дозволяє комфортно використовувати ресурс на всіх пристроях з різними розмірами екранів.
 
 
Вкладка «Каталог» отримала чітку структуризацію, тому тепер час пошуку необхідного товару значно скоротився, а в нинішніх реаліях це відіграє значну роль, адже час – річ надзвичайно цінна. 
«Ми впевнені, що нашій команді вдалося створити дійсно якісний та сучасний ресурс. На цьому ми не будемо зупинятися і плануємо постійно вдосконалюватися, аби інтернет-покупки приносили нашим клієнтам ще більше задоволення», - запевнила керуюча командою відділу е-commerce в Бомонд.
 
 
Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

#зарадиНеї

Новая глобальная платформа Avon #зарадиНеї (stand4her) призвана ежегодно улучшать жизнь 100 миллионам женщин 

ПРИКОСНОВЕНИЕ ИТАЛИИ

YamamaY продолжает раскрывать красоту женщин через призму любви, и в осенне-зимней коллекции эта любовь направлена на заботу об экологии.

Красота

Идеальная женщина

Инна Ковалева – многогранная личность. Она снимается в кино и сериалах как актриса, увлекается фотографией, заботится о бездомных животных, п...

Oriana - нові ласощі від Parfums de Marly

Хмара радості. Ніжний і повітряний аромат, що нагадує серпанкову сукню. Ностальгічне задоволення.  

Лілія Олійник: чудові традиції

Титулована красуня, успішна бізнес-леді і водночас мама 4-х дітей

Мода

Fashion Inclusia: як 30 людей з інвалідністю здобули навички фешн-професій

Серед нас є багато людей, які, отримавши фізичну травму, стикаються із проблемою працевлаштування. Щоб допомогти людям з інвалідністю самореалізува...

Ольга Бурцева: «Я мечтаю сделать людей человечнее»

Харизматичная личность, успешная бизнес-леди, которая реализует множество проектов, любящая жена и мама, для которой семейные ценности превыше всег...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

О нас

Приветствуем на страничке нашего портала – нового проекта команды «Женского» Журнала для тех, кто хочет жить счастливо». Мы говорим обо всем, что интересует современную женщину. В чем причины наших успехов и неудач? Как наладить личную жизнь и найти настоящую любовь? С чего начинали звезды свой путь к успеху и славе? Как раскрыть свою сексуальность? Что модно в этом сезоне? Как отлично выглядеть и прекрасно себя чувствовать, несмотря на стрессы, усталость и хронический дефицит времени? Разобраться в этих вопросах на страницах портала нам помогут эксперты – ведущие специалисты в области психологии, дизайна, медицины, косметологии. Наш сайт – для тех, кто открыт новому и хочет жить яркой, насыщенной, осознанной и – главное – счастливой жизнью.