New Generation of Fashion презентує менторську програму

Проєкт, що став результатом більш ніж 20-річного досвіду роботи з молодими дизайнерами в Україні ‒ унікальна комплексна програма підтримки і розвитку, мета якої допомогти молодому поколінню дизайнерів знайти своє місце у національній fashion-індустрії. 

Проєкт New Generation of Fashion реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

6 липня, під час онлайн-конференції всіх учасників проєкту, Ukrainian Fashion Council  оголосив початок менторської програми проєкту New Generation of Fashion та представив менторів. 

«Ми розуміємо, що в цьому нелегкому, але красивому бізнесі у кожного свій шлях. Ми б дуже хотіли, щоб проєкт New Generation of Fashion допоміг вам пройти його без значних помилок. Ми розповімо про те, чого не знайдеш в жодному підручнику. Ми готові поділитися з вами найціннішим ‒ своїм досвідом і практичними знаннями.», ‒ зазначили члени Ukrainian Fashion Council, звертаючись до своїх молодих колег.

Менторами New Generation of Fashion стали:

- Анна Арутюнова

- Олена Ворожбит і Тетяна Земскова

- Марія Гаврилюк та Наталя Каменська

- Артем Климчук

- Олеся Кононова

- Лілія Літковська

- Марія Маслій

- Юлія Паскаль

- Володимир Подолян

- Софія Русинович

- Катя Сільченко

- Cерж Смолін

- Андре Тан

- Іван Фролов

New Generation of Fashion є унікальним проєктом для молодих дизайнерів не тільки України, а й країн Східної та Центральної Європи. Кожен рівень проєкту включає у себе серію лекцій, індивідуальних консультацій, програму менторства, створення колекції та участь у професійному показі.

 

 

 

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Да будет бал!

Так называется новая коллекция серебряных украшений, изготовленная брендом «КЮЗ, Украинские самоцветы» с его трехлетию. И с ней действительно впору махнуть на бал! Какой именно? Например, на «Первый бал» – тут будут уместны лаконичные, нежные и хрупкие, по-юношески легкие украшения. Или на «Бал дебютанток» в Париже. Утонченные формы подвесок и сережек из этой коллекции украсят любой выход в свет. Или на «Венский бал», дополнив вечерний лук элегантными украшениями вне времени. В общем, куда бы вы ни отправились, филигранные украшения эксклюзивного дизайна будут просто идеальным спутником!

 

ОРГАНИЧЕСКИЙ ХЛОПОК В КОЛЛЕКЦИИ M&S

Забота об экологии и осознанное потребление заняли прочные позиции в индустрии моды. Главный принцип – не навредить природе. 

краса

Найчарівніша й найпривабливіша

Чарівна власниця одеського салону краси й здравниці преміум-класу Yulia Nikulina Beauty & Medical Юлія Нікуліна – успішна бізнес-лед...

Oriana - нові ласощі від Parfums de Marly

Хмара радості. Ніжний і повітряний аромат, що нагадує серпанкову сукню. Ностальгічне задоволення.  

Лілія Олійник: чудові традиції

Титулована красуня, успішна бізнес-леді і водночас мама 4-х дітей

Мода

Fashion Inclusia: як 30 людей з інвалідністю здобули навички фешн-професій

Серед нас є багато людей, які, отримавши фізичну травму, стикаються із проблемою працевлаштування. Щоб допомогти людям з інвалідністю самореалізува...

Мы нужны нашим мужчинам, на них большая ответственность!

Ольга Бурцева — украинка, хранительница семейного очага и бизнес-леди, одна из лучезарных, добрых, сильных и благородных жителей Украины. Ост...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

Про нас

Вітаємо на сторінці нашого порталу – нового проекту команди «Жіночий» Журнал для тих, хто хоче жити щасливо». Ми говоримо про все, що цікавить сучасну жінку. У чому причини наших успіхів та невдач? Як налагодити особисте життя та знайти справжнє кохання? З чого починали зірки свій шлях до успіху та слави? Як розкрити свою сексуальність? Що модно цього сезону? Як чудово виглядати і чудово почуватися, незважаючи на стреси, втому і хронічний дефіцит часу? Розібратися у цих питаннях на сторінках порталу нам допоможуть експерти – провідні фахівці у галузі психології, дизайну, медицини, косметології. Наш сайт – для тих, хто відкритий новому і хоче жити яскравим, насиченим, усвідомленим та – головне – щасливим життям.