Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021: New Names

В Україні відбувся New Generation of Fashion ‒ унікальний проєкт від Ukrainian Fashion Council для молодих дизайнерів, який має комплексну програму, що складається з навчальної частини, менторства та показу колекцій учасників. New Generation of Fashion 2021 відбувся за підтримки Українського культурного фонду.

Заключною частиною проєкту стали покази колекцій учасників на платформах New Names і Fresh Fashion під час Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021.

Представляємо fashion-шоу брендів, які презентували колекції на платформі New Names.

 

God Naked ‒ бренд одягу, який об’єднує у своїх речах елегантність і брутальність. Творці проєкту, переможці Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів «ПОГЛЯД у майбутнє» 2020 року Єлизавета Кирилова та Владислав Дзівідзінський, представили колекцію «TRIPLICITY». Головна її тема ‒ пізнання людини і навколишнього світу через три складові: природа, соціум та індустрія. Дизайнери розглядають людину крізь призму «природності», «соціальності» і «технічного прогресу».

Сучасне життя ‒ це замкнене кільце, де кожен кинутий камінь утворює кола на воді, які доходять до всіх складових нашого світу. У новій колекції дизайнери продовжили дотримуватися заданого стилю ‒ лаконічність і мінімалізм у формах, монохромна гама, поєднання легких і важких матеріалів, а також наповнення змістом кожної деталі в образі.

 

Дизайнерка sustainable-бренду Sheezen продовжує досліджувати тему human impact. Джерелом натхнення колекції SS22 став проєкт Бенджаміна Ґранта «Daily Overview», в якому представлені супутникові та аерознімки, що демонструють, як діяльність людини формує ландшафт планети. Зокрема – фото уранового рудника в Арліті, республіка Нігер, де щороку добувають понад 3400 тонн уранової руди для ядерної енергетики та військової промисловості. Природні ландшафти переосмислюються в асиметричних силуетах колекції та в принтах. До колекції увійшли сукні з драпіруванням, кроп-топи і штани, доповнені топографічними візерунками. Колірна гама сезону – натуральні відтінки: пісочний, зелений, гірчичний і синій. Усі вироби пошиті з тенселю, інноваційного матеріалу з евкаліптового волокна, та зі 100% органічної бавовни, сертифікованої за міжнародним стандартом GOTS. Для обробки використано залишки матеріалів минулих колекцій.

 

Yuliya Psaryova ­– бренд про самобутність та сміливість. Це одяг для цілеспрямованих людей, які мають власне бачення світу та особистий впізнаваний стиль. Провідною темою нової колекції є відчуття наповненості. Цей стан дизайнерка асоціює з весною, коли людина наповнюється, квітне, росте і ділиться цим. Натхненням колекції стали улюблені статуї храмів Камбоджі та Балі, атмосфера стародавньої культури, ніби поглинута невпинною силою дикої природи. Мінімалізм, арт, принти, написані вручну, об’ємні форми, нові конструктивні рішення і текстура плетіння в унікальній ручній техніці гачкування на вилці – характерні риси колекції. Дизайнерка задіяла макетний метод моделювання, коли тканина є співтворцем і задає пластику та нові конструктивні рішення. Експерименти з пластикою форми та багатошаровістю у вигляді проростаючої трави підкріплюють заклик дизайнерки: «Будь весною!».

 

 

Будем рады, если вам понравилась статья и вы рекомендуете ее друзьям

Макияж CHANEL от Люсии Пики

2019-20 Fall-Winter Ready-to-Wear Show

Ароматная мозаика Давида Журкена

David Jourquin (Давид Журкен) – не просто создатель одноименного парфюмерного дома. Это потрясающе требовательный к результатам своей работы человек, беззаветно влюбленный в семью и ароматы. 

Красота

Надежда Порфирова: «Я не придерживаюсь никаких диет»

Когда-то она считала, что после 45 лет жизнь заканчивается, и ничего интересного в ней уже не будет. Но она ошиблась. После 45 жизнь у нее толь...

Осіння ностальгія за зеленим подихом природи…

Новий аромат GREENLEY від бренду  Parfums de Marly

Грани Алмаза

Вера Алмазова – многогранная личность. Титулованная королева красоты в прошлом, в настоящем – счастливая мама и&nbs...

Мода

Fashion Inclusia: як 30 людей з інвалідністю здобули навички фешн-професій

Серед нас є багато людей, які, отримавши фізичну травму, стикаються із проблемою працевлаштування. Щоб допомогти людям з інвалідністю самореалізува...

Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021: New Names

В Україні відбувся New Generation of Fashion ‒ унікальний проєкт від Ukrainian Fashion Council для молодих дизайнерів, який має комплексну програму...

Модний дизайнер Крістіан Коуен став консультантом для нових лінійок смарт-годинників Amazfit GTR 3 і GTS 3

Провідний світовий бренд смарт-пристроїв Amazfit анонсував укладення партнерства з відомим модельєром Крістіаном Коуеном, який тепер займає поз...

О нас

Приветствуем на страничке нашего портала – нового проекта команды «Женского» Журнала для тех, кто хочет жить счастливо». Мы говорим обо всем, что интересует современную женщину. В чем причины наших успехов и неудач? Как наладить личную жизнь и найти настоящую любовь? С чего начинали звезды свой путь к успеху и славе? Как раскрыть свою сексуальность? Что модно в этом сезоне? Как отлично выглядеть и прекрасно себя чувствовать, несмотря на стрессы, усталость и хронический дефицит времени? Разобраться в этих вопросах на страницах портала нам помогут эксперты – ведущие специалисты в области психологии, дизайна, медицины, косметологии. Наш сайт – для тех, кто открыт новому и хочет жить яркой, насыщенной, осознанной и – главное – счастливой жизнью.